czwartek, 17 października 2013

Klinika nagrodzona za jakość

Prestiżowy magazyn VIP skończył 10 lat. Jubileusz stał się okazją uhonorowania laurem VIP 2013 najwybitniejszych aktorów, biznesmenów, menadżerów i sportowców w Polsce. Wśród nagrodzonych jest Klinika Wolmed, której statuetkę przyznano za jakość świadczonych usług medycznych. Z rąk redaktora naczelnego magazynu VIP Mariusza Gryżewskiego odebrał ją Sławomir Wolniak, ordynator Kliniki.
Gala wręczania statuetek odbyła się w Hotelu Sheraton w Warszawie. Poprowadzili ją Anna Popek i Michał Olszański.
Spotkanie było podsumowaniem misji, jaka od momentu powstania przyświeca działalności magazynu VIP. U jej podstaw leży promowanie najwyższej jakości i standardów zarówno w biznesie, jak i w sferze życia osobistego, ale również osiągnięcie statusu jak najlepszego intelektualnego i biznesowego partnera dla czytelników, klientów oraz instytucji, które zajmują się promocją polskiego biznesu oraz polskiej gospodarki i kultury.

Redakcja VIP, widząc pozytywne zmiany społeczne i gospodarcze, postanowiła uhonorować tych, którzy stawiają na jak najwyższą jakość produktów i usług w swoim biznesie.

Wśród laureatów wszystkich kategorii znaleźli się m.in.: Michał Bajor, Ewa Braun (laureatka ,,Oskara” za dekorację wnętrz do Listy Schindlera), Bożena Dykiel, Maciej Zakościelny, Emilian Kamiński, Waldemar Dąbrowski – dyr. Teatru Wielkiego, Gosia Baczyńska, Małgorzata Potocka, Jan Nowicki, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Robert Korzeniowski. Przyjęcie uświetnił m.in.: występ aktorów Teatru Sabat, pokaz ekskluzywnej bielizny damskiej, bar i catering z przewagą kuchni śródziemnomorskiej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz