wtorek, 22 stycznia 2013

Wolmed partnerem kampanii "Alcosfery"Klinika Wolmed jest jednym z partnerów Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Alsosfery. Picie w biznesklasie". Jej pomysłodawczynią jest Tatiana Mindewicz-Puacz, prezes Fundacji FIRST. To zacna Fundacja Innowacyjnych Rozwiazań Społecznych i Terapeutycznych, znana z wielu społecznych działań na rzecz potrzebujących.
Głównym celem kampanii "Alcosfery" jest zmiana społecznego postrzegania problemu alkoholowego i stereotypowego obrazu alkoholika. Fundacja chce zwrócić uwagę na uzależnienie wśród osób osiągających sukcesy zawodowe, mających poważanie w swoim środowisku. Problem alkoholizmu w tej grupie jest rzadko poruszany. Kampania ma na celu zachęcenie osób, które znajdują się w grupie ryzyka, do zgłoszenia się po profesjonalną pomoc.
Nasza klinika jest rekomendowana przez pomysłodawców tej kampanii jako placówka z dużymi sukcesami w leczeniu depresji, nerwic i uzależnień.
W pierwszej połowie tego roku zostanie zorganizowana druga duża kampania społeczna tematycznie skupiająca się na problemach z uzależnieniami u kobiet i młodzieży. Klinika Wolmed będzie czynnie uczestniczyć w tym projekcie.
Patronem medialnym kampanii "Alcosfery" jest TVP 1.
Szczegóły akcji na: www.alcosfery.org

Zachęcam do lektury wywiadu, który ukazał się w Magazynie VIP, dotyczącym uzależnień wśród osób pracujących na wysokich stanowiskach:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz