piątek, 17 lutego 2012

Bezpłatne konsultacje przez cały tydzień

23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, jest to czwarta najpoważniejsza choroba zdrowotna na świecie, jedna z głównych przyczyn samobójstw, uzależnień oraz zaburzeń psychosomatycznych. 
Jej objawem są odczucia przejmującego smutku, beznadziejności, bezradności i braku wiary we własne siły. Chory poddaje się biernie swojej niemocy i pozwala otoczeniu na całkowite przejęcie kontroli nad swoim życiem. Często szuka ratunku i ucieczki w alkoholu, środkach przeciwbólowych, a nawet narkotykach czy hazardzie, nie jest jednak w stanie znaleźć ukojenia. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że ciągłe złe samopoczucie, niepokój, różne infekcje czy bóle są właśnie objawem niezdiagnozowanej depresji.

Od 20 do 24 lutego br. lekarze z kliniki Wolmed – specjaliści psychiatrii i psychoterapii - organizują w poradniach w Bełchatowie i Pajęcznie bezpłatne konsultacje dla osób dotkniętych depresją i wynikającymi z niej zaburzeniami. 

 

W dniach 19-25 lutego proponujemy także 10% rabatu na terapię i leczenie stacjonarne w Klinice Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa.

Rejestracja pod numerem telefonu - 44 635 63 03. 

96-330 Pajęczno
ul. Wiśniowa 1
97-420 Szczerców
Dubie 1A

 Zapraszam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz